DPS LUBUCZEWO DPS LUBUCZEWO

Szukaj:Szukaj: »

 

 

W III Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych pod honorowym patronatem Starosty Słupskiego pana Zdzisława Kołodziejskiego, która odbyła się 23 sierpnia 2018 roku w Ustce, wzięło udział 9 drużyn reprezentujących: DPS Lubuczewo, WTZ PZN Słupsk, DPS Machowino, DPS Machowinko, ŚDS Rumsko, DPS Łagiewniki, WTZ Bełchatów, WTZ Drogomyśl, WTZ Sycewice. W zorganizowanej mini spartakiadzie udział wzięli podopieczni DPS Lubuczewo i ZOLP Kobylnica.

 

54 zawodników stanęło do walki o medale w sześciu konkurencjach sportowych: biegu na 60 m, sztafecie 4x60 m, mistrzowskim trafieniu, siłaczach, mistrzu koszykówki, wyścigu rzędów. W końcowej klasyfikacji na podium stanęli: DPS Łagiewniki (III miejsce), WTZ Bełchatów (II miejsce), DPS Machowino (I miejsce). Wszyscy zawodnicy otrzymali również pamiątkowe medale i upominki za udział w III Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych, która odbyła się na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustce.

 

Organizatorami III Spartakiady Osób Niepełnosprawnych byli: Stowarzyszenie 'Zacisze', Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustce. Projekt sfinansowany został ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a także sponsorów wspierających Stowarzyszenie 'Zacisze'.

III SPARTAKIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH DPS LUBUCZEWO - USTKA 2018

Liczba odwiedzin: 3352

© Copyright DPS LUBUCZEWO, All Rights Reserved. Szablon strony: GRX.pl

    Zaloguj się    

Mapa strony