DPS LUBUCZEWO DPS LUBUCZEWO

Szukaj:Szukaj: »

 

Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie

Lubuczewo 29A

76-200 Słupsk

NIP 839-27-52-028

tel/fax 59 846-26-30

GSM 784506962

Napisz do nas

wypełnij formularz kontaktowy

Twój e-mail*:
Temat wiadomości*:

 

Telefony wewnętrzne:

 

wew. 47 -  gabinet zabiegowy - pielęgniarki

 

wew. 44 -  kierownik działu opiekuńczo-terapeutycznego

 

wew. 49 - pracownicy socjalni

 

wew. 38 - księgowość

 

wew. 37 - dział gospodarczy

 

Biletun Informacji Publicznej

Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych, jak: adres e—mail lub inne dane osobowe podane w treści: “Temat wiadomości” lub „Treść wiadomości” w celu zapoznania się z przesłaną wiadomością oraz udzielenia na nią odpowiedzi.

 

Klauzula informacyjna

  • Administratorem danych, które podałem/am jest  Dom Pomocy Społecznej w Lubuczewie, Lubuczewo 29A, 76-200 Słupsk, tel. 059 846 26 30, e-mail: biuro@dpslubuczewo.pl.
  • Kontakt do Inspektora ochrony danych: ppiatak@kancelariapiatak.pl. 
  • Cel przetwarzania danych: zapoznanie się przez Administratora Danych z treścią wiadomości oraz udzielenie na nią odpowiedzi. Podstawa przetwarzania danych osobowych: art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  • Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.  Podanie danych jest dobrowolne.
  • Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie.
  • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do danych osobowych dotyczących mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.
  • Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • Jestem świadomy o przysługującym mojej osobie prawie do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Zostałem poinformowany, że podane przeze mnie dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Gdzie nas znaleźć

siedziba w Lubuczewie

Nasza siedziba

Liczba odwiedzin: 14288

© Copyright DPS LUBUCZEWO, All Rights Reserved. Szablon strony: GRX.pl

    Zaloguj się    

Mapa strony