DPS LUBUCZEWO DPS LUBUCZEWO

Szukaj:Szukaj: »

 

FESTYNY INTEGRACYJNE DPS LUBUCZEWO

 

Festyny integracyjne organizowane w DPS Lubuczewo należą już do tradycji lokalnej społeczności. Każdego roku przygotowywany i opracowywany jest inny temat przewodni spotkania. I tak na przestrzeni lat w naszym Domu odbyły się następujące festyny:


2002 - Muzyka poważna,

2003 - Święto kwiatów,
2004 - Sportowcy na start,

2005 - Morze, nasze morze,
2006 - Jada wozy kolorowe,

2007 - Rajd Rowerowy Osób Niepełnosprawnych im. St. Kądzieli,

2008 - Magia i czary,
2009 - A wszystko to już było...,
2010 - X-lecie Domu,
2012 - Swojska biesiada,

2013 - Zakończenie Rajdu Rowerowego Osób Niepełnosprawnych im. St. Kądzieli,

2014 - Disco ponad wszystko,

2015 - Hollywood w Lubuczewie. Na Czerwonym Dywanie.

 

Zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych Domów Pomocy Społecznej i Środowiskowych Domów Samopomocy uczestniczą nie tylko we wzajemnej integracji i wymianie doświadczeń, ale przede wszystkim w dobrej zabawie, która ma na celu rozświetlić pochmurne dni i troski życia codziennego. Podczas każdego festynu organizowane są liczne zabawy i konkursy, przygotowywane pysze dania i przekąski, aranżowany wystrój Domu oraz projektowane przebrania jego Pracowników i Mieszkańców. Na występy zapraszane są największe lokalne sceniczne gwiazdy oraz zespoły i grupy z okolicznych ośrodków kultury. Swoje talenty i umiejętności prezentują również Mieszkańcy DPS Lubuczewo, jak i zaproszeni goście. Mamy więc styczność nie tylko z prezentacjami wokalnymi i tanecznymi, ale i z innymi formami prezentacji form festiwalowych. Zawsze dopisuje nam dobra pogoda, uśmiechy na twarzach i przede wszystkim obecność przyjaciół z okolicznych DPS-ów.

 

Dzięki staraniom Pani Dyrektor każdego roku festyn w DPS Lubuczewo zostaje w pamięci każdego i z utęsknieniem czeka się na kolejne tego typu spotkanie. 

 

 

Fotorelacja z festynów znajduje się w zakładkach do sekcji „Festyny integracyjne DPS Lubuczewo”.

Liczba odwiedzin: 4837

© Copyright DPS LUBUCZEWO, All Rights Reserved. Szablon strony: GRX.pl

    Zaloguj się    

Mapa strony